top of page

Nasz dom produkcyjny

Zajmujemy się tworzeniem filmów reklamowych i promocyjnych dla firm oraz instytucji. Specjalizujemy się w krótkich i dynamicznych filmach pokazujących produkt, firmę, jej pracowników czy rozwiązania technologiczne.
Z powodzeniem produkujemy również komercyjne sesje zdjęciowe
, dla wielu znanych marek. Wykonujemy zdjęcia pro sprzedażowe, produktowe, packshoty, oraz wiele różnorodnych zdjęć lifestylowych. 

Nasz zespół składa się z operatorów kamer i dronów, dźwiękowców, fotografów, oświetleniowców, i montażystów, a także ekspertów w dziedzinie reklamy i marketingu. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych materiałów foto, audio i video. Jesteśmy w stanie przygotować dużą produkcję jak również chętnie pracujemy przy małych niskobudżetowych zleceniach. Masz pytania? Napisz do nas,

KOMPLEKSOWA WSPÓŁPRACA

KROK 1

PREPRODUKCJA

KROK 2

PRODUKCJA

KROK 3

POSTPRODUKCJA

KROK 4

PROJEKCJA

JAKOŚĆ TO ZGODNOŚĆ
Z OCZEKIWANIAMI

Pracujemy w taki sposób, aby każdy etap naszych produkcji był dopracowany
do perfekcji. Sumiennie realizujemy każdy z etapów powstawania dobrego filmu.

NASZ ZESPÓŁ

aREK_edited_edited_edited.jpg

Arkadiusz Bąba

Operator kamery, operator drona VLOS
i BVLOS, fotograf. Na co dzień specjalista
ds. marketingu, montażysta krótkich form audio wizualnych, teledysków, filmów reklamowych i promocyjnych ponad to, pasjonat nowych technologii oraz gadżetów multimedialnych. 

screenshot-www.justynanapiorkowska.pl-20

Justyna Bąba

Justyna Napiórkowska, fotograf i grafik,  z wykształcenia prawnik. Justyna fotografią zajmuje się już od wielu lat. Pochodzi z rodziny, w której zawodowa fotografia była praktykowana od ponad 100 lat.

Marcin_Kusi%C5%84ski_edited.jpg

Marcin Kusiński

Operator kamery w szczególności na gimablu. Specjalista w dziedzinie realizacji obrazu. Certyfikowany montażysta oraz operator bezzałogowych statków powietrznych posiadający licencję VLOS i BVLOS. Prywatnie pasjonat sportu i zdrowego trybu życia. Reprezentant Polski w Amp fotbolu.

micha%C5%82_barankiewicz_edited.jpg
micha%C5%82%20%C5%9Bwicarz_edited.jpg

Michał Świcrz

Ekspert do spraw reklamy internetowej. Od ponad 14 lat specjalista w dziedzinie prowadzenia kampanii reklamowych w Google AdWords, YouTube, Facebook, Linkedin. Szkoleniowiec z zakresu reklamy internetowej i pozyskiwania leadów. Ponad to operator drona. 

Micha%C5%82%20Suywa%C5%82a_edited.jpg

Michał Suwała

Profesjonalny dźwiękowiec, na codzień realizuje nagrania do programów telewizyjnych, reklam, filmów, oraz wszelkich produkcji na YouTube. Właściciel studia nagrań oraz postprodukcji dźwięku CLEARSOUND.

Michał Barankiewicz

Geodeta, licencjonowany operator oraz instruktor BSP od ponad 10 lat zajmuję się pozyskiwaniem, opracowaniemi analizą danych przestrzennych. Jako jeden z nielicznych operatorów UAV w Polsce może wykonywać loty wszystkimi platformami latającymi (wielowirnikowcami, samolotami i śmigłowcami) zarówno (VLOS) oraz BVLOS). Pierwszy operator cywilny w Polsce posiadający uprawnienia do wykonywania lotów dronami o masie do 150kg.

ZAUFALI NAM

bottom of page