top of page

Tworzymy filmy od początku do końca

Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych i promocyjnych dla firm oraz instytucji. Specjalizujemy się w krótkich i dynamicznych filmach pokazujących produkt, firmę, jej pracowników czy rozwiązania technologiczne.
Z powodzeniem
wyprodukowaliśmy już dziesiątki filmów tego typu, z czego zdecydowana większość z nich cieszy się dużą popularnością. 

Nasz zespół składa się z kliku operatorów kamer i dronów, dźwiękowców, oświetleniowców, a montażystów. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych materiałów video. Jesteśmy w stanie przygotować dużą produkcję jak również chętnie pracujemy przy małych niskobudżetowych filmach. Masz pytania? Napisz do nas,

PRODUKCJE 

Nasz produkcje należą raczej do niskobudżetowych realizacji, dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować je stosunkowo w krótkim czasie, dbając oczywiście o jak najlepszą jakość materiału. W tego typu filmach bardzo dużo zależy od budżetu jakim dysponujemy. Jesteśmy w stanie wyprodukować nawet kilkanaście filmów miesięcznie. 

BUDŻETY

Żyjemy w czasach, w których nawet najmniejszą firmę stać na przygotowanie filmu promocyjnego do socialmediów. Jesteśmy Mini domem produkcyjnym, który sprosta tego typu wyzwaniom. Przygotujemy dla Ciebie content video na facbook'a, instagram czy YouTube. 

ZAKRES REALIZACJI VIDEO

Zrealizujemy dla Ciebie dynamiczny film przedstawiający Twoją firmę, przeprowadzimy wywiady, nagramy relację z konferencji. Chętnie zaprezentujemy Twój Hotel, albo restaurację, wykonujemy filmy min. dla firm developerskich. Współpracujemy z firmą z każdej branży i zawsze dostosowujemy pomysł, narzędzia i możliwość dla każdego klienta indywidualnie. 

PRZEKONAJ SIĘ 

Zachęcamy do kontraktu i przedstawienia briefu, chętni wycenimy każdy Twój pomysł. 

Napisz do nas

biuro@bmbmedia.pl

bottom of page